г. Винница, ул. 600-леттия, 21 +38(0432) 603-000 +38 (096) 97-30-934

АКЦІЯ на друк флаєрів

АКЦИЯ на печать флаеров

Флаєр або єврофлаєр

Ще у вісімнадцятому столітті вперше було створено флаєр , від англ. Fly - літати; flyer, flier - рекламний листок. Первісний друк флаєра був політичного змісту, тому, роздавати флаєри на вулиці було досить небезпечно. Застосовувалися різні методи доступу до інформації, і з часом прийшла геніальна ідея: розкладати листівки невеликими стопками на підвищеннях. Вітер сам розносив по всьому місту, в руки тим, хто мав інтерес до інформації, звідси і назва - флаєр - що вміє літати.

Тепер в сучасний час виготовлення і друк флаєрів є одним з найефективніших видів, масової реклами. Відмінність між флаєрем і єврофлаєрем, тільки в форматах. Флаєра можуть бути різних розмірів - А7, А6, А5, а єврофлаєр - 100х210 мм , що дозволяє виконати розсилку такого формату в звичайних євроконвертах .

У нашій друкарні «ТВОРИ», у Вінниці друк і виготовлення флаєрів можна виконати різними способами:

• збірний тираж - для стандартних тиражів 1000 шт і 5000 шт;

• офсетний друк - для індивідуальних великих тиражів;

• цифровий друк - для малих тиражів;

• флаєра по акції - якщо вам пощастило, і ви потрапили в останній день комплектації спуску до друку J.

Терміновий друк флаєрів у Вінниці в друкарні «ТВОРИ» дає можливість більш швидкої, інформаційної реклами. Так само їх перевагами є :

• низька ціна виготовлення

• висока якість

• оперативність виготовлення.

Тому, так поширений друк флаєра у Вінниці, і по всьому світу. Але у нас,друк флаєрів не дорого, завдяки численних замовлень в збірні тиражі і сучасному , новому обладнанні.

Видавництво-друкарня «ТВОРИ» пишається своїми замовниками, і будемо дуже раді, їх поповненню !

Зробити замовлення.