г. Винница, ул. 600-леттия, 21 +38(0432) 603-000 +38 (096) 97-30-934

Друк візиток у Вінниці - швидко!

Печать визиток в Виннице - без проблем!

Напевно неможливо собі уявити сьогодення без візиток.

Візитки стали невід'ємною частиною людини та організації.

У Вінниці цілий бум друку візиток. Усюди люди замовляють друк персональних візитокдрук корпоративних візиток, не забуваємо і про друк ділових візиток.

Доречи, мало хто знає, що перші візитки вироблялись ще в стародавньому Китаї. Тодішні візитівки повинні були бути на червоному папері, на котрому писалось ім'я та посада людини. У Європу друк візиток прийшов у 17-му сторіччі, та стало ознакою статності у суспільстві.
На сьогоднішній день без корпоративної візитки не обійдеться жодна з компаній, бо що може бути простіше – аніж надрукувати візитку, на якій вказані контактні дані, послуги, які Ви надаєте.

Подивіться на розвиток Інтернет ринку; вже ні кого не здивуєш фразою: «Я працюю фрілансером». Таким людям непогано друкувати ділову візитки/бізнес візитки.

А як приємно починати бесіду з людиною, яка при зустрічі дає персональну візитку, у Вінниці це вже норма етикету. Так що – друк персональних візиток у Вінниці йде повним ходом.

Часто-густо до нас звертаються із проханням створити незвичайну візитку, оригінальні, креативні візитки. Тоді нашим дизайнерам дається повна свобода фантазій.

Отже, що наша Вінницька друкарня «ТВОРИ» може Вам запропонувати:

  • друк персональних візиток;
  • друк корпоративних візиток;
  • друк ділових візиток.