г. Винница, ул. 600-леттия, 21 +38(0432) 603-000 +38 (096) 97-30-934

Рейтинг календариків друкарні «ТВОРИ»

Рейтинг календариков типографии «ТВОРИ»

Номінація «Календарик - помічник»

Один з видів офісної поліграфії є настільний календар. Майже кожен сучасний офіс не обходиться без настільного календаря, так як працівнику необхідно стежити за невпинним графіком своєї роботи. Настільний календар своїм виглядом нагадує будинок чи піраміду, що складається з календарних аркушів, які в свою чергу скріплені пружиною. Особлива увага приділяється на розробку дизайну календаря, тому що потрібно врахувати його функціональні можливості та індивідуальні потреби кожного працівника.

Номінація «Функціональний календар»

Ще одним зручним атрибутом офісної поліграфії є квартальний календар. Він приваблює не лише діловим рекламним виглядом але і своєю функціональністю та зручністю. Календар містить в собі 3 місяці – попередній, поточний і наступний. На твердій підкладці розміщується реклама, чи інше зображення, яке скріплюється пружиною з календарними блоками. Його родзинкою є рухливий курсор, який виставляється на певну дату. Така деталь, як люверс дає змогу розмістити його на стіні.

Номінація «Зручний календарик»
В зручності використання з кишеньковим календариком не зрівняється жоден з вище згаданих видів календарів. Невеликі розміри календарика 70х90мм. дають змогу сховати його в гаманець, чи в кишеню і завжди мати календарик при собі. Це найрозповсюдженіший та популярніший вид рекламної поліграфії. От і наша Вінницька друкарня «ТВОРИ» пропонує своїм клієнтам вигідну ціну детальніша інформація в прайс-листі СИЛКА.

Номінація «Популярний календар»

Настінний календар в поліграфічній продукції розрізняють двох видів: перекидний календар та календар плакатної форми. Частіше всього мають розміри А2, або А3 формату. Так як при дизайнерській розробці такий календар насичують яскравими картинками та абстрактними фонами, що своїм виглядом та розміром не залишає без уваги. Один з улюблених видів поліграфічної продукції серед великих бізнесових компаній.

Мабуть багато хто з нас пам'ятає ті радянські відривні календарі на тонкому газетному папері, де ще з іншого боку кожного аркушу розміщували релігійні історії, рецепти з приготування їжі, чи поради на будь-який випадок життя. Такі календарі в наш час актуальні, але не зовсім популярні в друкарському виробництві. Календарі відривні зазвичай друкують як подарунковий екземпляр, через те що вважається одним з дорожчих.