38 (0432) 603 000
38 (096) 97-30-934
info@tvoru.com.ua
38 (0432) 603 000
38 (096) 97-30-934
info@tvoru.com.ua
 • Русский
 • Українська
 • Широформатний друк

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДРУКУ

  Будь ласка, заповніть корректно всі поля!

  Дякуємо за Ваше звернення, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Широкоформатний друк на плівці oracal має дуже широке застосування - від виготовлення маленьких наклейок, стікерів, плакатів, - до брендування автотранспорту, вітрин, торгового обладнання, виготовлення вивісок. Широкоформатний друк на плівці відрізняється яскравістю і насиченістю кольорів. Плівки, які використовуються для друку, в залежності від їх застосування, бувають різних видів: біла - матова і глянцева, прозора і перфорована.

  Біла плівка - універсальний непрозорий матеріал, який підходить для поклейки на будь-які гладкі рівні поверхні. Глянцева плівка краще підходить для застосування на вулиці (вивіски, вітрини, автотранспорт), матова плівка більше підходить для використання в приміщеннях з штучним освітленням. Клеїться біла плівка на поверхні зовні.

  Прозора плівка - застосовується в тому випадку, якщо необхідно зберегти прозорість матеріалу, наприклад, при поклейці на скло, прозорий пластик і акрил. При використанні прозорої плівки, зображення друкується в дзеркальному відображенні, а плівка клеїться на скло зсередини. Недоліком друку на цій плівці - є відсутність білого кольору в надрукованому зображенні, в зв'язку з чим потрібно дуже уважно підходити до розробки макетів для друку на даному матеріалі.

  Перфорована плівка - використовується для поклейки на скла автотранспорту, офісні вікна і вітрини магазинів. Перфорація, нанесена на поверхню плівки дозволяє зберегти видимість зсередини приміщення або транспортного засобу, при цьому зовні забезпечується повноцінне кольорове зображення. Клеїться перфорована плівка зовні, при цьому в денний час чітко проглядається нанесене на неї зображення, в нічний і вечірній час, коли увімкнене штучне освітлення, зображення зовні практично не видно, а проглядаються контуривнутрішнього інтер'єру.

  Банера з друком широко застосовуються для зовнішньої реклами і для оформлення інтер'єрів.Вивіска, виконана у вигляді банера - при грамотно розробленому макеті і правильно підібраному розмірі - дуже ефективний і найбільш економічний вид зовнішньої реклами. При цьому розміри банерів можуть бути від самих маленьких - менше 1 м.кв. - до найбільших - кілька сотень м.кв., які повністю закривають фасади великих будівель.
  Основними перевагами банерної тканини, яка використовується для друку банерів, є її висока механічна міцність і стійкість до агресивних дій навколишнього середовища, а також висока якість нанесеного на неї зображення. Для друку використовуються ламіновані та литі банери і банерна сітка.

  Ламінований банер найчастіше використовується щільністю 440 г / м.кв. Ідеально підходить для використання в приміщеннях, на вулиці при використанні на короткий термін (до 1 року), в умовах відсутні вітрових навантажень. Його перевагою є невисока ціна, недоліком - більш низька міцність, в порівнянні з литим банером, крім того, він боїться перепадів температури.

  Литий банер  найчастіше використовуються щільністю 510 г / м.кв. Він стійкий до перепадів температур, відрізняється високою міцністю, витримує вітрові навантаження. Рекомендується для друку великих банерів, а також банерів, у яких планований термін експлуатації понад 1 рік (до 3-4-х років).

  Банерна сітка - має легку вагу, високу вітростійкість, напівпрозору структуру за рахунок використання перфорації. Використовується для реклами на вікнах, фасадах будівель, а також для закриття будівельних лісів і фасадів будівель під час ремонтних робіт чи реконструкції.

  Друк на банері 360 dpi - використовуються для об'єктів зовнішньої реклами, віддалених від ока людини на відстані від 3-4 метрів. Друк з таким розділенням має невелику зернистість, його доцільно застосовувати для об'єктів зовнішньої реклами, розташованих на висоті. Ширина друку на банерах в 360 dpi - 3000 мм.

  Друк на банері 720 dpi - використовуються для об'єктів зовнішньої реклами, віддалених від ока людини на відстані від 2 метрів. Друк з таким розділенням має високу якість, підходить практично для всіх видів зовнішньої реклами. Ширина друку на банерах в 720 dpi - 2500 мм.

  Друк на банері 1440 dpi - використовуються для об'єктів зовнішньої реклами, що розміщуються в приміщеннях (інтер'єрний друк), з дрібними шрифтами і тонкими лініями. Ширина друку на банерах в 1440 dpi - 2500 мм.

  Постери на сітілайт (1,2х1,8 м) - можуть бути надруковані на папері типу БлюБек або БекЛайт (back light -просветная папір) з різною якістю друку. Вибір матеріалу і якості друку залежить від розташування рекламоносія і його віддаленості від цільової аудиторії. Наприклад, якщо сітілайт розташований уздовж проїжджої частини і його рекламні площини розраховані для показу водіям і пасажирам проїжджаючого повз автотранспорту - то цілком підійде постер на на папері типу Бlue Бack з якістю друку 360 dpi. Якщо ж сітілайт розташований в парковій або пішохідній зоні, або ж поруч з місцями відпочинку, де люди підходять до конструкції дуже близько - необхідний друк на папері citi light e більш високій якості - 540 або 720 dpi.

  Плакати формату А2, А1, А0 або інших великих розмірів в малих кількостях вигідно друкувати широкоформатним друком на папері БекЛайт з роздільною здатністю 720 або 1440 dpi. При цьому виходить високоякісний друк  з яскравими насиченими кольорами.