38 (0432) 603 000
38 (096) 97-30-934
info@tvoru.com.ua
38 (0432) 603 000
38 (096) 97-30-934
info@tvoru.com.ua
 • Русский
 • Українська
 • Зовнішя реклама

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ

  Будь ласка, заповніть корректно всі поля!

  Дякуємо за Ваше звернення, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!

  Об'ємні букви - дуже красивий і презентабельний елемент зовнішньої реклами. Чи не світлові і світлові об'ємні букви можуть бути виконані з пластику, з обклеюванням плівкою оракал, кольорових акрилів, пінопласту, а також з кольорових і металізованих композитних панелей.

  Об'ємні букви можуть використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими засобами зовнішньої реклами. Наприклад, вони можуть бути вбудовані в світловий короб - лайтбокс, або змонтовані на несвітлові Вивіски. Широко використовуються як для зовнішньої, так і для інтер'єрної реклами.

  Несвітлова вивіска - найекономічніший вид зовнішньої реклами, практично не вимагають обслуговування, прості у виготовленні, стійкі до погодних умов.

  Найпростішою не світловою вивіскою є банер, розтягнутий на металлокаркасе або закріплений безпосередньо до стіни.

  Більш презентабельний вигляд має вивіска, виконана з листових матеріалів, таких як пластик, композитна панель або оцинкований метал з обклеюванням плівкою oracal з повнокольоровим друком або методом аплікації, а або з застосуванням фрезерованих елементів з пластику. Чи не світлова вивіска може бути посилена металокаркас, а при великих розмірах, металокаркас є необхідністю. Чи не світлові вивіски можуть мати і неправильну, криволінійну форму, в такому випадку використовується фрезерування композитних панелей.

  Світлові вивіски поділяються на 2 великі групи за місцем їх використання - фасадні та інтер'єрні. Для фасадних вивісок використовуються міцніші і довговічніші матеріали, стійкі до впливу навколишнього середовища.

  Найбільш простим і економічним видом світлової вивіски є лайтбокс (світловий короб), який може бути виконаний у вигляді стандартних форм (у вигляді прямокутника, квадрата, кола) або мати складну криволінійну форму. Для лицьовій панелі використовується молочний акрил з обклеюванням плівкою oracal з повнокольоровим друком або просвітній плівці. Для великих лайтбоксів як лицьовій панелі можна використовуватися просветний банер, що істотно знижує їх вартість. Для каркаса і задньої стінки лайтбоксу можуть використовуватися профільні труби, оцинковані листи, композитні панелі, пластик та ін. Внутрішня підсвітка лайтбоксу здійснюється лампами денного світла.

  Таблички по своєму застосуванню бувають офісні та фасадні.

  Для фасадних табличок краще в якості основи найкраще використовувати композитні панелі, а нанесення інформації проводиться методом нанесення плівки оракал з повнокольоровим друком або методом аплікації. Таблички з композиту також можуть мати не стандартні криволінійну форму, в такому випадку основа таблички фрезерується на фрезерному верстаті.

  Офісні або кабінетні таблички виготовляються з легких пластиків або акрилу, можуть бути прозорими і непрозорими, оформляються за допомогою плівок оракал з повнокольоровим друком або методом аплікації.

  Штендер - одностороння або двостороння переносна рекламна конструкція невеликого розміру. Найчастіше штендери виконують стандартного розміру 600х900 мм, однак ці розміри не є якимось обмеженням і штендер може бути виготовлений будь-якого розміру за вашим бажанням.

  Великою перевагою такого виду зовнішньої реклами є дешевизна штендерів, їх мобільність, невеликі розміри, легкість у виготовленні і зміні рекламної інформації. Вони можуть використовуватися як на вулиці, так і всередині приміщень, офісних і торгових центрів. Штендер може працювати і як виносний покажчик, і як площину для розміщення інформації про акції, нові надходження товару, знижки та іншої актуальної інформації.