Друк книг в твердій палітурці
- Мінімальний тираж100 шт
- Розміри 90x50 мм, 85x55 мм, 50x50
- Матеріалпапiр дизайнерський, каширований картон
- Інші послугиглянцева ламінація, матова ламінація, скруглення кутів, порізка в розмір
Книга – це більше, ніж просто зібрання сторінок. Це цілий світ, який ви створюєте для своїх читачів, і ми допоможемо вам зробити його досконалим. У нашому видавництві-друкарні “ТВОРИ” ми втілимо в життя будь-яку книжкову ідею – від класичних романів до унікальних альбомів.
Книги з твердою обкладинкою
Тверда обгортка міцна і довговічна, вона додає книзі солідності та престижу. І виглядає естетично та якісно. Такий вид палітурки ідеально підходить для видань, які повинні витримати багаторазове прочитання, як дитячі книги або навчальні матеріали. Твреда палітурка стійка до зношування, зберігає яскравість і привабливість книги навіть при частому користуванні. Видання з твердою обкладинкою стануть також хорошим подарунком до свята.
Як виготовляється терда обкладинка
Тверду палітурку виготовляють із картону, який обтягують декоративним покриттям. Це може бути тканина, штучна шкіра, або папір з тисненням (можливо із використанням фольги), чи ламінуванням. Корінець такої палітурки теж часто прикрашають написами, чи зображенням. Щоб палітурка була м’якшою, між картоном та покриттям вкладають поролон.
За бажанням замовника верхній та нижній каптал можна пофарбувати в контрастний до обкладинки колір, або навпаки - у тон із нею. Таке видання буде виглядати вишукано.
Про розміри книг
- Стандартний розмір A5 підходить для більшості видів літератури та дозволяє зручно читати як вдома, так і в дорозі.
- Великі формати (альбомний розмір) для особливих видань, які вимагають більше простору для зображень та графіки, ідеально підходять для артбуків та каталогів.
- Нестандартний формат підходить для нестандартних рішень. Наші дизайнери допоможуть створити для вас макет книги, яка найкраще передасть вашу ідею.
Незалежно від того, який формат або стиль книги ви обираєте, ми гарантуємо високу якість друку, увагу до деталей та професійне виконання на кожному етапі.
Ваші ідеї заслуговують на те, щоб бути втіленими з майстерністю і любов'ю до друкованого слова.
Як правильно підготувати розміри для вашого виробу
- розмір виробу необхідно узгодити з фахівцем друкарні, так як обраний формат майбутнього видання може не відповідати технологічним параметрам друкарського та постдрукарського обладнання
- для всіх типів робіт повинні бути підготовлені припуски по 2 мм. Розташування значущих елементів від обрізного формату повинне становити не менше 5 мм
- «TrimBox», при наявності інформації про себе у файлах, повинен відповідати формату обрізування й описувати його
- Для виробів на пружині (блокноти і каталоги) передбачити припуск на підрізання для обкладинки мінімум 3 мм
Товщина ліній
- не допускається використання ліній товщиною менше 0,5 pt (0,17 мм). Не рекомендуємо використовувати тонкі лінії в растрі або багатоколірних зображеннях.
- для вибіркового лакування не допускається використання лінії товщиною менше 0,9 pt (0,3 мм),
- при використанні тонких ліній необхідно враховувати мінімальну товщину, що може бути відтворена під час друку, в залежності від щільності растру: до 24% – 0,45 pt (0,15 мм); від 25 до 49% – 0,3 pt (0,1 мм); від 50 до 100% – 0,2 pt (0,07 мм).
(якщо ви не дотримаєтесь параметрів, є велика ймовірність втратити тонколінійні елементи під час їх відтворення)
Залежно від кольору тексту мінімальний розмір шрифту повинен бути таким:
- для рубаних гарнітур – 6 pt (CMYK), 4 pt (монохромний колір)
- для засічених гарнітур – 7 pt (CMYK), 5 pt (монохромний колір)
- виворотка для рубаних гарнітур – 7 pt (CMYK), 5 pt (монохромний колір)
- виворотка для засічених гарнітур – 8 pt (CMYK), 6 pt (монохромний колір)
Чому важливо дотримуватись вимог по шрифтах
Відстежити наявність елементів, які не відповідають параметрам, які ми вказали вище, не завжди можливо, особливо на стадії додрукарської підготовки макетів. Нерідко ця помилка проявляється лише під час друку тиражу. Виправлення подібних «ляпів» на пізніх етапах вимагатиме додаткових витрат за повторне виведення форм і налаштування обладнання, а також може стати причиною зміни термінів здачі готової продукції.
Якщо ви розробляєте дизайн самостійно
Для розробки якісного макету виробу необхідно дотримуватися усіх правил додрукарської підготовки та створювати модель примірника відповідно до жорстких технічних вимог конкретних технологій друку. Ви можете звернутись до команди наших професійних дизайнерів, вони допоможуть вам створити якісний макет. Якщо ви розробляєте його самостійно, то враховуйте усі вимоги, які знайдете за посиланням
Ми пропонуємо офсетний, цифровий та широкоформатний друк. Кожен тип має свої переваги та підходить для різних видів продукції.
Ми приймаємо файли у форматах PDF, AI, PSD, TIFF та EPS. Важливо, щоб файли мали високу роздільну здатність (300 dpi) та були підготовлені у колірному просторі CMYK.
Програма Canva не найкраща програма для створення поліграфії. Ось чому:
- Обмеження у форматах файлів: Canva пропонує обмежені можливості експорту файлів. Часто можна експортувати лише у форматах PNG, JPG або PDF, які можуть не відповідати специфічним вимогам поліграфії, як-от CMYK PDF із високою роздільною здатністю.
- Колірні профілі: Canva працює в колірному просторі RGB, що може спричинити проблеми з відтворенням кольорів під час друку, який зазвичай використовує колірний простір CMYK. Це може призвести до невідповідності кольорів на екрані та на друкованому матеріалі.
- Нестача контролю над роздільною здатністю: Висока роздільна здатність є критично важливою для поліграфічного друку. Canva автоматично налаштовує роздільну здатність зображень, що може не відповідати вимогам друкарні та вплинути на якість друку.
- Відсутність професійних інструментів: У Canva немає багатьох інструментів для роботи з макетами, які є стандартом у професійних програмах, як-от Adobe InDesign або Illustrator. Це обмежує можливості створення складних та точних макетів.
- Технічні вимоги друкарень: Друкарні мають специфічні вимоги до файлів, як-от налаштування трепінгу, bleed (виліт) і безпечних зон. Canva не завжди дозволяє точно налаштувати ці параметри, що може призвести до проблем під час друку.
- Шрифти та ліцензування: Використання шрифтів у Canva може бути обмежене ліцензійними угодами, а в поліграфічному друці важливо мати можливість використовувати будь-які шрифти без обмежень.
- Відсутність підтримки професійного дизайну: Canva більше підходить для створення простих, швидких дизайнів для цифрового використання. Для професійного поліграфічного друку необхідний вищий рівень контролю та точності, який Canva не завжди може забезпечити.
Для професійного поліграфічного друку рекомендується використовувати спеціалізовані програми, як-от Adobe InDesign, Illustrator або інші програми для роботи з векторною графікою та макетами, які забезпечують повний контроль над усіма аспектами дизайну та підготовки файлів для друку.
Сьогодні у нас працює 8 професійних дизайнерів, які можуть допомогти створити макет з нуля або внести зміни до існуючого дизайну.
"Bleed" – це область за межами кінцевого розміру друкованого продукту, яка дозволяє уникнути білих країв після обрізки. Зазвичай bleed складає 3-5 мм з кожного боку.
Так, ми можемо надрукувати пробний зразок вашого продукту, щоб ви могли перевірити якість та внести необхідні корективи перед основним тиражем.
Файли повинні мати високу роздільну здатність (300 dpi), бути в колірному просторі CMYK, включати bleed (3-5 мм) і безпечні зони, де не повинно бути важливих елементів. Також важливо переконатися, що всі шрифти перетворені в криві.
Так, ми надаємо послуги доставки по всій країні (*окрім тимчасово окупованих територій). Умови та вартість доставки залежать від обсягу замовлення та місцезнаходження одержувача.
Зміни до замовлення можна внести до початку друку. Після цього внесення змін може бути обмежене, або потребувати додаткових витрат.
Ми друкуємо від одного примірника. Оптовим замовникам пропонуємо індивідуальні умови
Оплату приймаємо банківськими картками та переказами. Можливі інші способи оплати за домовленістю.